• Batı Mah. Ihlamur Sok. No:20 Çadırcı İş Merkezi Kat:1 No:46 Pendik, İSTANBUL
  • Pazartesi-Cumartesi 10:30 - 18:30 Pazar KAPALI

Proservice Cep Telefonu Servisi

Hakkımızda

ProService Pendik Cep Telefonu Tamiri

Proservice Pendik Cep Telefonu Servisi olarak müşterilerimizin arızalı cep telefonlarını hızlı ve sorunsuz onarımını yapmak için çalışıyoruz. İşinde uzman teknisyenlerimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile size en iyi teknik servis hizmetini sunmaktayız. Teknik servisimizde Samsung, Apple(iPhone), Nokia, Microsoft, LG, Sony, Huawei, ZTE, Turkcell, Lenovo ve Asus cep telefonlarının garantili tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız.

Kırık ekranlarınız ve diğer donanımsal arızaları ortalama 1 iş günü içerisinde tamir etmekteyiz. Cihazınız servisimize ulaştıktan sonra genel kontrolleri yapılıp, en uygun fiyat teklifi size verilir ve onayınızla onarımı gerçekleştirilmektedir.

Cep telefonunuz mu arızalandı?

Merak etmeyin
Uzman teknisyenlerimiz yanınızda!

WhatsApp Destek Hattı: 0506 449 4092

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cumartesi 10:30 - 18:30
  • Pazar KAPALI

Tamir Yaptığımız Cihazlar

Proservice Telefon Tamir Merkezi'ndeki profesyonellerin size en iyi telefon onarım hizmetini sunmasına izin verin. Sorunu teşhis edeceğiz, ardından telefonunuzu hemen teknisyenlerimize aktaracağız. Gerekli tüm onarımlar tamamlandıktan sonra, cihazınızı almak için sizinle iletişime geçilecektir. Onarımlar genellikle onarımın türüne bağlı olarak aynı gün teslim edilir.
Ekran Değişimi
0%
Cam Değişimi
0%
Batarya Değişimi
0%
Ses Problemleri
0%